Naposledy zobrazené

Mercedes-Benz
nákladné a úžitkové vozidlá

 

Najnovšia trieda nákladných automobilov, predstavuje ideálne
prepojenie komfortu a hospodárnostiPonuka vozidiel a nadstavieb

 

unimog

Unimog

Pokrok a istota, dokonalosť a zodpovednosť, výkonnosť a inovácie, to sú len niektoré hodnoty, ktoré spájajú zákazníkov Unimog-u so značkou Mercedes-Benz.

viac informácií >

nákladné vozidlá

Nákladné vozdilá

Stavebníctvo, poľnohospodárstvo, odpadové hospodárstvo a údržba komunikácií potrebujú spoľahlivého partnera na výkon práce.

viac informácií >

muovo

Nosiče nadstavieb

Extrémne výkonný univerzálny celoročný pomocník MUVO počas celého roka v kombinácii s pracovnými nadstavbami

viac informácií >

 

Spoločnosť MB SERVIS s.r.o. je výhradným zástupcom firiem MULAG a RASCO pre slovenský trh. Ak sa chcete bližšie zoznámiť s ponukou špeciálnych vozidiel Mercedes-Benz Unimog a nákladných vozidiel Mercedes-Benz, ich pracovných nadstavbách a účelových aplikácií, neváhajte nás prosím kontaktovať.

 


Nadstavby MULAG

Spoločnosť MULAG je jedným z popredných nemeckých výrobcov vozidiel na údržbu odbavovacej plochy na letiskách, ťažných traktorov, kontajnerových dodávok, špeciálnych vozidiel a kosačiek s najrozsiahlejším sortimentom pre Daimler Unimog.

viac informácií >

Nadstavby Mulag

Nadstavby RASCO

Spoločnosť RASCO je popredným európskym výrobcom profesionálnej techniky pre údržbu ciest a rýchlostných komunikácií, zameraná na predaj snehových radlíc, sypačov, ramenných kosačiek a čistiacej techniky.

viac informácií >

Nadstavby Rasco

 

Cestná technika Strassmayr

Cestná technika Strassmayr patrí k špičke vo svojom obore. V jej potrfóliu nájdeme stroje na opravu vozoviek v rozmedzí od malých opráv nerovností až po kopletnú rekonštrukciu vozovky. Dizajnéri a konštruktéri spoločnosti Strassmayr dbajú na vysokú kvalitu svojich produktov, ich spoľahlivosť a jednoduchosť používania. 

viac informácií >

 

 

 

 

 

 MÔŽETE SA SPOĽAHNÚŤ


Servisné služby

Spoločnosť MB SERVIS s.r.o. je oficiálnym autorizovaným servisom podvozkov Mercedes-Benz, RASCO HOLDER, prívesov a návesov MULLER MITTELTAL a pracovných nadstavieb značiek MULAG, RASCO, TRILETY, SCHLIESING, JOTHA, AS BAUGERATE, HIDRO-MAK a i. Vykonávame kvalifikovaný servis osobných aj nákladných vozidiel a nadstavieb používaných pri údržbe a opravách ciest, letísk, železníc, mechanizmov používaných v lesnom hospodárstve, energetike, agro-sektore, civilnej ochrane a komunále. Servisné zásahy vykonávame podľa želania zákazníka priamo na mieste poruchy, v priestoroch zákazníka, alebo v našej novej sofistikovanej dielni. 365 dní v roku, 7 dní v týždni a 24 hodín denne poskytujeme našim zákazníkom 24-hodinový výjazdový servis.

 

 


SERVIS

oficiálny
autorizovaný
servis

 

 

 


SERVIS NA CESTE

24-hodinový servis
k dispozícii
non-stop

 

 


ORIGINÁLNE DIELY

kvalita
bezpečnosť
spoľahlivosť

 VÝHODNE SO ZÁRUKOU


Bazár a požičovňa

V ponuke máme aj výstavné, predvádzacie a používané modely pracovných nadstavieb, strojov a vozidiel za účelom prenájmu, poskytnutia služby alebo odkúpenia. Pokiaľ Vás, ktorýkoľvek z prezentovaných modelov techniky osloví , prosím , neváhajte kontaktovať naše predajné oddelenie . Dostupnosť ponúkaných modelov techniky sa
môže v priebehu času meniť , všetky podrobné informácie ako aj aktuálnu dostupnosť Vám radi poskytneme.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


PODPORÍME VAŠE SNY


Finančné služby

Vybudovať kvalitný nový vozový park alebo rozšíriť už existujúci vám pomôžu finančné služby.
Vďaka nim nie je potrebné uhradiť plnú kúpnu cenu vozidla ihneď, ale prostredníctvom splátok.
K dispozícii sú rôzne varianty financovania.

Naši kvalifikovaní predajní poradcovia vám radi poradia, ktorý typ financovania by bol pre vás vhodný.

Viac informácií

 

 

 

MB-Servis Moravany nad Váhom

 
SKÚSENOSTI A TRADÍCIA


MB-SERVIS Moravany nad Váhom

 

Spoločnosť MB SERVIS s.r.o. bola založená v roku 2008 ako dcérska bunka spoločnosti Motor-Car Bratislava spol. s r.o. Hlavným podnetom vzniku našej spoločnosti bol stále rastúci dopyt po predajných a kvalitných servisných službách komunálnej techniky a podvozkov Mercedes-Benz UNIMOG.